Інформуємо щодо зміни організаційно-правової форми Товариства з «АТ» на «ТОВ»

Шановні колеги, партнери та споживачі!

Від імені ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
«АВЕРС» (далі – ТОВ «МФК «АВЕРС») висловлюємо Вам свою повагу та бажаємо успіхів у професійній діяльності!

Цим Листом повідомляємо про наступне:
Ми раді сповістити Вас про важливий крок у розвитку нашої компанії, Рішенням Єдиного Учасника ТОВ «МФК «АВЕРС» № 1 від 31.07.2023 року було розглянуто та затверджено питання щодо створення господарського товариства ТОВ «МФК «АВЕРС» шляхом реорганізації (зміни організаційно-правової форми з «АТ» в «ТОВ» шляхом перетворення). Державну реєстрацію ТОВ «МФК «АВЕРС» було здійснено шляхом внесення змін в ЄДР ( № запису 1000741450000105310 від 09.11.2023 року).
ТОВ «МФК «АВЕРС» є правонаступником всіх прав та зобов’язань АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АВЕРС», згідно з частиною першою статті 104 Цивільного кодексу України: «юридична особа, припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов’язки переходять до правонаступників».

На посаду Директора Товариства було обрано Бужака Владислава Валентиновича, який в свою чергу є вищим одноосібним виконавчим органом ТОВ «МФК «АВЕРС».

Зміна організаційно-правової форми Товариства є частиною нашої стратегії з метою покращення ефективності, збільшення гнучкості та покращення управління компанією. Ми впевнені, що реорганізація допоможе нам забезпечити стійкість та стійкий розвиток у сучасному бізнес-середовищі.

Однією з ключових змін є перейменування компанії з АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АВЕРС» в ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АВЕРС». Впевнені, що ця назва відображає нашу сучасну ідентичність та місію, і вона буде позитивним внеском у наш репутацію та амбіційне сприйняття на фінансовому ринку.

Зміни реєстраційних та установчих документів здійснено, і ми продовжуємо роботу відповідно до норм Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» та інших законодавчих вимог, які регулюють ринок фінансових послуг.
Наші юридичні контактні дані та адреса залишаються незмінними, наявні в тому числі дозвільні та ліцензійні документи.

Впевнені в подальшій успішній співпраці під новим статусом Товариства з обмеженою відповідальністю і новою назвою ТОВ «МФК «АВЕРС». У разі виникнення будь-яких питань чи потребі у додатковій інформації будемо раді допомогти.

З повагою,
Директор ТОВ «МФК «АВЕРС» Владислав БУЖАК